• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ярош про призначення радником Головнокомандувача ЗСУ: Багато планів, усього розповісти не можу

Командувач УДА, радник Головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош розповів, чим займатиметься на новій посаді

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

Він зазначив, що він уже має конкретні проєкти, запропоновані ним Головнокомандувачу ЗСУ.

"Це і залучення добровольчого потенціалу до діяльності Збройних сил України, це і робота з молоддю українською, там багато всяких аспектів. Я тільки сьогодні перший день, хоч наказ був іще 20 жовтня, але мені ще треба в курс справ увійти. Але роботи дуже багато, я впевнений, що ми її зробимо", — уточнив Ярош.

Водночас він не розповів, чи планує створювати нові добровольчі формування чи інтегрувати добровольців до Збройних сил України, уточнивши, що це "буде видно за ситуацією".

"Наприклад, якщо буде широкомасштабне вторгнення РФ, і воно планується, ми про це знаємо, воно можливе будь-якої миті, добровольці можуть бути задіяні в дуже різних формуваннях, дуже різних аспектах, за різними схемами. Усього не можу говорити з різних причин", — зазначив Ярош.

Також він спрогнозував реакцію Росії щодо його призначення.

"Щодня російські терористичні війська завдають ударів, щодня гинуть наші хлопці або отримують поранення, контузії, бойові травми. І призначення Яроша радником — це смішно просто. Але не виключено, що росіяни про це говоритимуть, кричатимуть", — сказав Ярош.

Як повідомляла "ДС", 27 липня головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак залишив свою посаду. Новим головнокомандувачем ЗСУ було призначено командувача оперативного командування "Північ" Валерія Залужного.

В Офісі президента заявили, що Володимир Зеленський змінив головнокомандувача ЗСУ для налагодження якісної взаємодії структур сфери оборони та безпеки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua