• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Ярош про обшуки в Звиробий: З жінками воюють тільки мерзотники, під**си та вороги України

Реклама на dsnews.ua
Лідер Української добровольчої армії, екс-глава "Правого сектора" Дмитро Ярош заступився за воїна-добровольця Марусю Звиробий, у ДБР провело обшуки

Свою позицію Ярош висловив на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"По-перше, воювати з жінками - низько. Такі дії можуть проводити тільки мерзотники, під**си і вороги України. По-друге, існуюча влада кожен день втрачаючи свій рейтинг, війною з патріотами України, втрачає свою, і так не дуже високу легітимність. По-третє, все що зараз відбувається, нагадує мені спецоперацію Кремля, а отже, потребує адекватних дій українського народу і патріотів в силових державних структурах", - написав він.

Крім того, Ярош додав, що революційною ситуацією в Україні може скористатися Росія, і українці повинні це розуміти, раз вже влада не розуміє. "Вона або дурна, або ворожа Україні", - уточнив він.

"По-п'яте, постійно циркулює інформація про можливе широкомасштабне вторгнення Московії в Україну. Вони до цього готується кожен день. Отже, і ми повинні бути готові. Розраховувати на Верховного головнокомандувача і знову сформовані владні структури не доводиться. Думаю, що більшість з них створять уряд України в екзилі, "відступивши" десь до Ізраїлю", - зазначив Ярош.

Також він закликав всіх патріотів об'єднатися і виробити чіткий план дій на випадок вторгнення Росії.

"Ми не втомилися від війни. Ми прагнемо до перемоги. І ми її отримаємо. Незалежно від того, хоче цього тимчасова влада, чи ні", - резюмував він.

Як повідомлялося, сьогодні вранці, 28 листопада, детективи Держбюро розслідувань нагрянули з обшуками до волонтера і ветерану АТО Марусі Звиробий, яка разом з нардепом Софією Фединою підозрюється в погрозах на адресу президента Володимира Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua