• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Розведення сил: Ярош заявив Зеленському, що готовий до повстання, але йому "дуже не хочеться"

Реклама на dsnews.ua
Лідер Української добровольчої армії, екс-глава "Правого сектора" Дмитро Ярош назвав відступ армії з відвойованих територій "злочином"

Про це Ярош написав у Facebook, коментуючи ситуацію з розведенням військ в Золотому Луганської області, інформує "ДС".

"Разом зі своїми побратимами неодноразово висловлював готовність до конструктивного державницькому співпраці з існуючою владою - надія вмирає останньою. У разі зради владою нашій державі, готовий до повстання. Хоча дуже не хочеться", - написав Ярош.

Він додав, що відступ армії з відвойованих територій - це злочин. За словами Яроша, військові і спецназівці не повинні виконувати злочинних наказів, які суперечать інтересам українського народу і Конституції.

"Володимир (президент України Володимир Зеленський - "ДС"), я вже замахався" звертатися до тебе (до війни ми спілкувалися на "ти") в надії почути хоч щось у відповідь. У мене зараз стан людини, який повинен прийняти для себе остаточне рішення: "бути чи не бути". Нас таких, які зараз приймають рішення, - десятки і сотні тисяч. Зрештою, мова йде про долю всього українського народу і нашої державності. Будь ласка, почни спілкуватися з тими, хто бачить трохи далі за межі свого "хутора" і готовий на самопожертву заради нації і держави", - написав Ярош.

Нагадаємо, глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що Київ готовий до відведення озброєнь. У "ЛНР" заявили те ж саме.

    Реклама на dsnews.ua