• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Яценюк доручив встановити ціни на бензин в залежності від цін на нафту

За його словами, це повинна бути публічна, прозора формула і публічний підхід
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості та Антимонопольному комітету провести зустріч з операторами ринку нафтопродуктів з метою зниження цін на бензин. Про це, як передає "ДС", він заявив сьогодні, 13 січня, на засіданні Кабміну.

"Прошу вас провести сьогодні-завтра зустрічі з операторами ринку, з Антимонопольним комітетом. Та Антимонопольному комітетові окремо доручити, щоб разом з операторами ринку розробити формулу ціноутворення на нафтопродукти в залежності від того, яка ціна на нафту на світових ринках... Це повинна бути публічна, прозора формула і публічний підхід", - сказав він.

При цьому прем'єр зазначив, що ціна на нафту знизилася до 30 доларів за барель, закликавши врахувати це.

"Якщо ціна на нафту склала на рівні 30 доларів, то будь ласка вважайте... вже сьогодні ми бачимо, що є можливість для деякого зниження цін на нафтопродукти на автозаправних станціях, почеркну, виключно ринковими методами, тут немає ніякого адміністративного тиску, чим менша ціна на нафту, тим менше ціна на пістолеті", - додав Яценюк.

Читайте також:

Нагадаємо, за останні місяці ціна нафти на світовому ринку впала на 30%, однак власники вітчизняних АЗС не знижують ціни на бензин і дизель, як це відбувається ,приміром, у Європі.

    Реклама на dsnews.ua