• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Мовою викладання має бути українська, - Шкарлет

Реклама на dsnews.ua
Виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет стверджує, що мовна політика в системі освіти повинна відповідати Конституції

Про це Шкарлет заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Українська мова. У нас Конституція є, у нас є закон. Депутат може висловлювати іншу позицію, а міністерство - це виконавча влада, вона повинна виконувати закони", - зазначив керівник МОН.

Шкарлет додав, що зараз "вносяться зміни, щоб дозволити студентам-іноземцям вивчати іноземну мову, але при умові, що вони повинні вивчати і українську".

Раніше екс-міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що призначення Шкарлета як "людину з антимайданными цінностями, члена Партії регіонів, людини, який неодноразово публічно свідчив, що розділяє їх підходи", може призвести до зміни мовної політики в системі освіти.

Як повідомляла "ДС", незважаючи на масові протести і позицію профільного комітету Верховної Ради, Кабмін 25 червня призначив Сергія Шкарлета заступник міністра - в.о. міністра освіти і науки. Противники призначення Шкарлета звинувачують його в прихильності ідеям Партії регіонів і в науковому плагіаті.

    Реклама на dsnews.ua