• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Єгипет посилив правила в'їзду для громадян України

Реклама на dsnews.ua

Єгипет посилив контроль для громадян України, що в'їжджають в країну, щодо вимог по ПЛР-тестам

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Посольства України в Єгипті, передає "ДС".

"Всі без виключення громадяни віком від 6 років, які перетинають єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття", — передає "ДС".

Так, з початку грудня компетентні органи Єгипту посилили контроль за достовірністю сертифікатів ПЛР-тестів, з якими іноземці прибувають на відпочинок в курортні міста.

Вимоги до сертифікатів ПЛР-тестів полягають в тому, що:

– Сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою;

– Сертифікат має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії;

– Сертифікат не має містити жодних виправлень, підтирань чи правок;

– Сертифікат має містити інформацію про проведений вид тесту;

– У сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR.

– Сертифікат має бути виданий англійською мовою.

– Сертифікат має містити інформацію про особу, якій належить тест.

– Не приймаються сертифікати заповнені від руки.

"В разі виникнення сумнівів щодо достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту по прильоту. Переконайтесь, що Ваш сертифікат негативного тесту ПЛР відповідає вищезгаданим вимогам", — йдеться в повідомленні.

При цьому туристів, які здали позитивні ПЛР-тести в курортних містах по прильоту в аеропорт, будуть розміщувати (ізолювати) в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного повторного тесту. Таким туристам забороняється залишати номера і вільно переміщатися територією готелю.

"Доводимо до Вашого відома, що якщо Ви перебуваєте на ізоляції в готелі, Посольство не може змусити органи Єгипту скасувати ізоляцію чи зменшити її термін. З питань процедури та часу проведення повторного ПЛР-тесту прохання звертатись до Вашої страхової компанії та/або туристичного оператора", — підкреслили в Посольстві.

Нагадаємо, раніше Єгипет посилив правила вʼїзду в країну в звʼязку з коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua