• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Єрмак анонсував створення двох вільних економічних зон в Україні

Реклама на dsnews.ua

В Україні буде створено дві вільні економічні зони для залучення інвестицій, одна з яких буде на Донбасі, а інша — в західному регіоні

Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі телеканалу "1+1", передає "ДС".

За його словами, створення ВЕЗ на Донбасі ініціює президент Володимир Зеленський і цей механізм згодом може бути використаний також для відновлення деокупованих територій.

Єрмак також додав, що створення вільної економічної зони планується і в західних областях. За словами глави ОП, проект такої зони знаходиться на стадії розробки і буде обговорюватися на рівні експертів і народних депутатів.

"Сьогодні ці дві зони, ці дві економічні можливості теж повинні спрацювати на об’єднання країни", — підкреслив Єрмак.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що підготовлений українською стороною "План спільних кроків" для Тристоронньої контактної групи містить пропозицію про повне припинення конфлікту і демілітаризації окремих районів Донецької та Луганської областей для створення умов для проведення там місцевих виборів не пізніше 31 березня 2021 року.

Також Кравчук заявив, що Україна буде пропонувати створення Вільної економічної зони в рамках реалізації особливого порядку місцевого самоврядування в ОРДЛО.

Віцепремʼєр Олексій Резніков заявив, що Україна розглядає можливість прийняття законодавства, яке забезпечить особливий економічний режим на окупованих зараз територіях Донецької та Луганської областей після їх деокупаціъ.

    Реклама на dsnews.ua