• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Єрмак незадоволений витратами на Офіс президента в держбюджеті-2021

Реклама на dsnews.ua

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що в остаточному варіанті державного бюджету на 2021 рік видатки на ОП будуть знижені

Про це він написав у своєму Facebook, передає "ДС".

"Вважаю неприпустимим збільшення непродуктивних видатків на утримання органів влади у період економічної кризи. Всі витрати мають бути добре обґрунтованими та нагально необхідними. Зокрема, видатки на Офіс Президента будуть скорочені в процесі опрацювання законопроекту в парламенті", — підкреслив він.

За словами Єрмака, витрати на оборону не знижуються і складуть рекордні 267 млрд грн. Він вважає "етично сумнівним" скорочення витрат на Міністерство оборони на 127 млн грн (0,11%).

"Однак інші показники в проекті держбюджету цілком виправдані. Додається у наступному році Службі зовнішньої розвідки, Головному управлінню розвідки Міністерства оборони, Службі безпеки. Плюс 10,8% буде у наших прикордонників", — зазначив він.

Глава ОП також зазначив, що Росія не економить на витратах для армії.

Міністр фінансів Сергій Марченко на брифінгу біля Верховної Ради 18 вересня пояснив, що витрати на утримання Офісу президента в проект державного бюджету на 2021 рік збільшили, оскільки Міністерство фінансів побачило наявність диспропорцій в заробітних платах.

    Реклама на dsnews.ua