• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Єрмак поскаржився на дефіцит жінок у політиці

Реклама на dsnews.ua

Голова Офісу президента Андрій Єрмак підтримав жінок, які хочуть обрати політичну кар'єру

Так, на своїй Facebook-сторінці Єрмак прокоментував інсталяцію, встановлену перед Верховною Радою. Вона являє собою лабіринт, який показує те, з якими бар'єрами і стереотипами стикається жінка, яка хоче займатися політикою, передає "ДС".

"Для чоловіків все простіше (в політиці — "ДС"). Для них — окрема доріжка, яка веде безпосередньо до Верховної Ради. На жаль, через щільний графік мені не вдалося пройти лабіринт, тому підтримаю цю круту ініціативу хоча б постом. Інсталяція — частина кампанії "Йдеш в політику не одна". Вона повинна заохотити українців підтримувати жінок, які будуть балотуватися на місцевих виборах і мотивувати інших йти в політику і змінювати країну", — написав Єрмак в соцмережі.

Він також нагадав, що за статистикою, жінок в Україні більше, ніж чоловіків.

Але в той же час в українській політиці жінок менше, ніж чоловіків. Це якась неправильна пропорція. Чим менше стереотипів і інших бар'єрів буде на шляху жінок в політику, тим швидше Україна наблизиться до європейського ціннісного вектору", — зазначив глава Офісу президента.

22 вересня у Києві, перед Верховною Радою України розмістили унікальну інсталяцію – лабіринт для жінок.Цей лабіринт...

Gepostet von Андрій Єрмак am Freitag, 25. September 2020

Відзначимо, що в Офісі президента, який очолює Єрмак, тільки дві керівні посади з 11 займають жінки. Це заступниці глави Офісу — Юлія Ковалів і Юлія Соколовська.

Нагадаємо, партія "Слуга народу" також висунула на пост мера Києва жінку — Ірину Верещук.

    Реклама на dsnews.ua