• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Єрмак поскаржився на "вірус паніки", що "сіють деякі політики"

Реклама на dsnews.ua

Глава Офісу президента Андрій Єрмак впевнений, що в Україні "деякі політики сіють вірус паніки"

Про це йдеться в колонці Єрмака для видання Liga.net від 31 грудня 2020 року, передає "ДС".

Так, глава ОПУ дав свою оцінку скандальному рішенню Конституційного суду про скасування електронного декларування для чиновників, яке призвело до конституційної кризи в Україні.

"Криза, спровокована антиконституційним рішенням Конституційного суду, незважаючи на зусилля внутрішніх і зовнішніх ворожих сил, не змогла зруйнувати нашу антикорупційну систему і посварити Україну з західними партнерами. А затримка в співробітництві з міжнародними донорами не призвела до фінансової катастрофи, як пророкували любителі шукати "зраду", — написав він.

За словами Єрмака, "факти впевнено спростовують пропаганду деяких політиків".

"Вони намагаються посіяти в Україні вірус паніки, який буває більш небезпечним, ніж важка вірусна хвороба. А нам потрібно бути як ніколи зібраними і згуртованими", — зазначив керівник Офісу президента.

Як писала "ДС", 29 грудня року президент Володимир Зеленський на два місяці відсторонив від виконання обов'язків главу Конституційного Суду Олександра Тупицького.

В КСУ, в свою чергу, заявили, що суддя Олександр Тупицький зобов'язаний продовжувати виконувати свої службові обов'язки відповідно до Конституції і закону "Про Конституційний Суд".

    Реклама на dsnews.ua