• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Єрмак розповів, чому знижуються темпи вакцинації в світі

Дезінформація проти провідних виробників вакцин привела до зниження темпів вакцинації населення в деяких країнах

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про це глава Офісу президента Андрій Єрмак розповів, виступаючи на форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм", передає "ДС".

Так, він розповів про те, що в сучасному світі гібридні методи ведення війни розвиваються з колосальною швидкістю. При цьому Єрмак навів як приклад кампанії по дезінформації.

"Як приклад я б навів те, як країни світу зіткнулися з пропагандистською машиною, яка дискредитує таку важливу річ як вакцинація. За даними американського уряду і незалежних експертів, проти США розгорнули масштабну кампанію з дезінформації, націлену на підрив довіри до вакцинації препаратами таких відомих світових виробників як Moderna і Pfizer. і США сьогодні продовжують цю боротьбу всіма доступними способами", — сказав він.

Єрмак також навів як приклад Ізраїль. Він додав, що влада країни помітила зниження темпів вакцинації після успішного першого етапу вакцинації, чому послужила пропагандистська кампанія в інтернеті.

"В результаті міністерство охорони здоров'я Ізраїлю відкрило командний центр з моніторингу про вакцинах в інтернеті", — повідомив глава Офісу президента.

Нагадаємо, з четверга, 11 березня, Данія призупиняє вакцинацію від COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca через випадки утворення тромбів після щеплень.

Як повідомляла "ДС", міністерство охорони здоров'я України до кінця березня 2021 року очікує поставку ще 1,5 млн доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) з Індії, яка була куплена за кошти державного бюджету.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua