• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Єрмак розповів послам G20, як українські військові гинуть на Донбасі

Глава Офісу президента зустрівся з послами країн-членів "Великої двадцятки" і розповів про порушення режиму припинення вогню на Донбасі, в результаті чого гинуть українські військові

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Андрій Єрмак розповів дипломатам про поточну ситуацію в Донбасі. За його словами, введення режиму припинення вогню було дуже великим досягненням, але з недавніх пір, російські бойовики все частіше порушують домовленості, через що Україна втрачає своїх захисників.

Глава ОП наголосив на важливості дотримання режиму припинення вогню як важливої умови для просування в переговорах в "нормандському" і "мінському" форматах. Для цього будуть обговорюватися додаткові заходи щодо посилення контролю за режимом припинення вогню.

Андрій Єрмак подякував Франції і Німеччині за їх пропозиції і зусилля в питанні досягнення миру на Донбасі. Він повідомив, що найближчим часом відбудеться відеоконференція радників лідерів країн-членів "нормандського" формату.

Глава ОП також поінформував послів про проведення в Україні напередодні 30-річчя незалежності установчого саміту Кримської платформи.

Також на зустрічі обговорювалися питання інвестицій.

Нагадаємо, 9 березня глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна спільно з Німеччиною і Францією розробила план відновлення миру на Донбасі. Але він досі не отримав схвалення з боку Росії. У Кремлі сказали, що у них немає інформації про існування нового плану мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua