• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Єрмак розповів послам "Великої сімки" про переговори по Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Глава Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч з послами країн-членів "Великої сімки" та розповів про результати переговорів радників лідерів країн "нормандського формату"

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

"Ми надзвичайно вдячні за вашу підтримку й хочемо максимально прозоро та детально донести до вас позицію України і той алгоритм, за яким ми йдемо до мирного врегулювання військового конфлікту на Донбасі", — підкреслив він, зазначивши, що всі досягнення на Донбасі стали можливі завдяки підтримці G7.

Єрмак зазначив, що сторони домовилися про проведення найближчим часом наступної зустрічі радників "нормандських" лідерів, що дозволить наблизити проведення саміту глав держав.

За словами глави ОП, Україна пропонує чіткий план дій для досягнення миру з конкретними датами виконання всіх домовленостей, які були зафіксовані під час останньої зустрічі лідерів "нормандського формату" в Парижі в грудні 2019 року.

Єрмак додав, що з метою інформування українців про деталі мирних переговорів і реалізації зазначеного плану буде посилена комунікація, учасники зустрічей на рівні радників і в ТКГ проводитимуть розʼяснювальну роботу, "щоб в найкоротші терміни досягти миру".

У зустрічі також взяли участь віце-премʼєр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран, перший заступник секретаря РНБО Руслан Демченко, представник України в робочій підгрупі з політичних питань ТКГ, народний депутат Андрій Костін.

    Реклама на dsnews.ua