• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Єрмак розповів, як переговори по Донбасу перетворюють на об'єкт дезінформації

Переговори щодо мирного врегулювання на Донбасі стають об'єктом дезінформації як тільки вони закінчуються

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це глава Офісу президента Андрій Єрмак розповів, виступаючи на форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм", передає "ДС".

Нагадаємо, в рамках форуму Єрмак представив Міжнародний Центр протидії дезінформації, який буде функціонувати на базі Ради нацбезпеки і оборони України, та запуститься вже на наступному тижні.

За його словами, українські делегації переговорного процесу "нормандської четвірки" і в ТКГ зацікавлені, щоб цей Центр розпочав працювати і надавав їм підтримку.

"Тому що важкі, але такі необхідні переговори, які там проходять, вони сьогодні теж є об'єктом дезінформації, маніпуляції, яка виходить і починає свою брудну технологію буквально за кілька секунд після закінчення переговорів", — заявив сказав глава президентського офісу.

Як повідомляла «ДС», глава Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся з послами країн-членів "Великої двадцятки" і розповів про порушення режиму припинення вогню на Донбасі, в результаті чого гинуть українські військові.

Раніше Андрій Єрмак заявив, що Україна спільно з Німеччиною і Францією розробила план відновлення миру на Донбасі. Але він до цих пір не отримав схвалення з боку Росії. У Кремлі сказали, що у них немає інформації про існування нового плану мирного врегулювання конфлікту.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua