• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Єрмак став антилідером за рівнем довіри українців, - соцдослідження

Реклама на dsnews.ua

Голова Офісу президента Андрій Єрмак став одним з лідерів за рівнем недовіри громадян України

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке було проведене соціологічною службою Центру Разумкова, інформує "ДС".

Соціологи зазначають, що, оцінюючи рівень довіри до політиків та громадських діячів, більшість респондентів висловлюють недовіру до всіх політиків, чиє прізвище було представлене в опитувальнику. Дещо частіше у порівнянні з іншими політиками довіра висловлюється чинному президенту Зеленському (йому довіряють 33%, однак не довіряють — 62%) та спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову (відповідно 30% і 57%). Разом з тим Верховній Раді як державному органу не довіряють 76% опитаних.

"Довіру Юрію Бойку висловили 22% опитаних (не довіряють йому 69%), Петру Порошенку — відповідно 22% і 73%, Святославу Вакарчуку — відповідно 18% і 70%, Леоніду Кравчуку — 17% і 72%, Юлії Тимошенко — 17% і 77%", — йдеться у результатах дослідження.

Ще одному проросійському політику, куму президента РФ Віктору Медведчуку, довіряють 15,5%, а не довіряють 76%. Премʼєр-міністру Денису Шмигалю довіряють 12%, не довіряють 69%, Арсену Авакову — відповідно 12% і 76%, Михайлу Саакашвілі — відповідно 10% і 80%.

Найменший рівень довіри мають голова Офісу президента Андрій Єрмак — 8% (59% недовіри) і генеральна прокурорка Ірина Венедіктова — відповідно 6% і 62%.

Дослідження проведене з 30 жовтня по 5 листопада методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

    Реклама на dsnews.ua