• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Єрмак вирішив захистити Ситника від свого заступника

Реклама на dsnews.ua

Заява заступника голови Офісу президента Олега Татарова про необхідність відставки Артема Ситника з посади керівника НАБУ є його особистою думкою

Про це йдеться в заяві Офісу глави держави, передає "ДС".

В ОП нагадали заяви президента Володимира Зеленського, що рішення Конституційного Суду щодо визнання неконституційними низки повноважень антикорупційних органів, не вплинуло на легітимність НАБУ і його глави Артема Ситника.

Також наголошується, що Татаров є членом команди президента і "підтримує його вектор на співпрацю з міжнародними партнерами для зміцнення незалежності всіх антикорупційних органів".

В ОП вказали, що Татаров в інтервʼю висловив власну думку, яка, за його ж визнанням, не впливає на підтримку ініціатив глави держави.

За словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, позиція щодо підтримки цілісності, незалежності та ефективності антикорупційної системи в Україні незмінна, і тільки ця позиція є пріоритетною в команді президента.

Нагадаємо, заступник керівника Офісу президента Олег Татаров заявив, що Артем Ситник "не має морального права очолювати антикорупційне відомство держави і має піти".

Як писала "ДС", Ситника в грудні 2019 року внесли до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або повʼязані з корупцією правопорушення. Ситник потрапив до реєстру через незадекларований відпочинок в Рівненській області.

Рівненський апеляційний суд наклав на Артема Ситника штраф в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. Ситник подав апеляцію на рішення українського суду про штраф до ЄСПЛ.

У серпні 2020 року Конституційний суд визнав неконституційним указ президента України про призначення у 2015 році Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро.

    Реклама на dsnews.ua