• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Єрмак висловився щодо "маскування" великого бізнесу під ФОП

Реклама на dsnews.ua

Увага фіскальних органів має бути прикута до схем, за допомогою яких представники великого бізнесу ховаються за мережею фізичних осіб-підприємців (ФОП). Законослухняні підприємці мають працювати спокійно

Таку позицію висловив глава Офісу президента Андрій Єрмак, інформує "ДС".

Він наголосив на важливості прийняття Верховною Радою законопроєкту, який відтерміновує на рік введення обовʼязкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців II-IV груп.

"Документ скасовує норму про так званий кешбек, яка викликала велике обурення у суспільстві. Ухвалені правки також зменшують перелік ризикових видів діяльності та прив’язують усі ліміти до ставки мінімальної заробітної плати, зокрема ліміт фіскалізації", — написав Єрмак у Facebook.

Керівник ОПУ вказав, що в умовах пандемії й карантину для президента Зеленського "важливо підтримати саме чесний малий і середній бізнес".

"Проте також важливо, щоб великий бізнес не ухилявся від сплати податків, ховаючись за ФОПами. Увага фіскальних органів має бути прикута саме до подібних схем. А чесні невеликі підприємці мають працювати спокійно", — наголосив Єрмак.

Як повідомляла "ДС", з ранку 1 грудня підприємці зібралися на акцію протесту біля стін Верховної Ради й перекрили рух в урядовому кварталі Києва. Учасники акції вимагали не вводити карантинні обмеження для малого бізнесу і прийняти законопроєкти для спрощеної системи оподаткування. Також вони вимагали скасувати запровадження РРО — реєстраторів розрахункових операцій. У другій половині дня у центрі столиці сталися сутички мітингарів з поліцією.

    Реклама на dsnews.ua