• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Єрмак вперше відреагував на гучні звинувачення свого колишнього радника Уманського

Реклама на dsnews.ua

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на заяви свого колишнього радника Ігоря Уманського щодо розкрадання коронавірусного фонду

Єрмак стверджує, що Уманський мав можливість донести інформацію до керівництва країни, однак не зробив цього, інформує "ДС".

"Сьогодні я мав зустріч зі своїм колишнім радником Ігорем Уманським. Сказав йому наступне. У нас нульова толерантність до корупції…Також я повторив те, що сказав йому телефоном раніше — вважаю неправильним приймати заяву про відставку не від нього особисто, а прочитати про це в інтернеті", — написав Єрмак у Facebook.

Він також стверджує, що покладався на досвід та аналітичні здібності Уманського великі надії "у контексті подолання корупції в Україні".

"За останні місяці в Офісі президента України було достатньо нарад за участі представників усіх силових та контролюючих органів, на яких Ігор Уманський міг поставити будь-які питання та передати будь-які аналітичні матеріали. Вважаю, що для нього були створені усі можливості аби донести будь-яку необхідну інформацію до керівництва держави, до Уряду та правоохоронної системи. І якщо цього не вдалось зробити, то точно не через нас", — стверджує голова ОПУ.

Також Єрмак дипломатично висловив сподівання, що Уманський "візьме вектор на конструктивність, і ми всі разом працюватимемо над тим, щоб подолати корупцію в Україні".

Разом з тим про можливе нецільове використання "ковідних коштів" Єрмак не обмовився жодним словом.

Анонімний Telegram-канал "Легітимний" назвав допис Єрмака "фіктивним звітом для ЗМІ". "Глава Офісу написав "публічний фіктивний звіт" для ЗМІ, що провів бесіду з Ігорем Уманським і прийняв його відставку. Також вказав, мовляв, "насварив" його, повторивши у публікації заїжджені меседжі, що "до корупції у нас в команді нульова толерантність". Найцікавіше буде далі", — йдеться у запису.

Як писала "ДС", на початку листопада протягом тижня з Фонду боротьби з коронавірусною інфекцією було виділено понад 1 млрд гривень на відновлення автодоріг державного значення. Згодом колишній міністр фінансів і радник Андрія Єрмака Ігор Уманський заявив про привласнення і відмивання коштів, які призначені на боротьбу із COVID-19, через програму "Велике будівництво", яку лобіює особисто президент Володимир Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua