• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Єрмак з листочка прочитав про "фейкомети" і "батальйони тролів" проти України

В інформаційній війні проти України використовуються "батальйони інтернет-тролів", "фейкомети" і "пропагандистські снаряди"

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це глава Офісу президента Андрій Єрмак розповів, виступаючи на форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм", передає "ДС".

"В інформаційній війні проти України застосовуються батальйони інтернет-тролів, ботів, запускаються фейкомети і пропагандистські снаряди. Слово сьогодні стає дуже потужним зброєю, яка вражає не тіло, а мозок і серце людини. Інформаційна війна — це один із проявів гібридної війни. Як в свого часу сказав воєначальник Карл фон Клаузовіц — "мета будь-якої війни — це нав'язати свою волю противнику. Необов'язково сьогодні захоплювати територію — можна гибридно, методами пропаганди, корупцією руйнувати противника зсередини і диктувати йому необхідні рішення", — сказав глава ОПУ.

Головною метою пропагандистів щодо України Єрмак назвав дестабілізацію всередині нашої країни і розрив її відносин з союзниками.

Відзначимо, свою промову глава Офісу президента читав з листочків.

Нагадаємо, в рамках форуму Єрмак представив Міжнародний Центр протидії дезінформації, який буде функціонувати на базі Ради нацбезпеки і оборони України та запуститься вже на наступному тижні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua