• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Єрмак запевнив послів G7 та ЄС, що закон про олігархів не спрямований проти когось

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час зустрічі з послами G7 та ЄС заявив, що закон про олігархів не спрямований проти будь-якого прізвища і не порушує нічиїх прав

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

"Хочу зауважити, що цей закон (закон про обмеження впливу олігархів – ред.) не спрямований проти будь-якого прізвища. Його мета – виключити можливості для олігархічного бізнесу впливати на політичні процеси, "купувати" політиків і маніпулювати медіа. При цьому ніхто ні в кого нічого не забиратиме й не порушуватиме нічиї права", — сказав Єрмак.

Єрмак також розповів послам, що є зовнішні та внутрішні сили, які зацікавлені в дестабілізації ситуації. За його словами, також є спротив реформам з боку старої системи.

Глава ОП поінформував іноземних дипломатів про перебіг процесу мирного врегулювання на Донбасі та повернення тимчасово окупованих територій, а також про напругу навколо державних кордонів України.

Він подякував міжнародним партнерам за підтримку й допомогу нашій державі на різних рівнях у зв’язку з цією ситуацією й можливістю ескалації з боку Росії.

У контексті переговорного процесу щодо Донбасу керівник ОП й посли країн G7 та ЄС обмінялися думками стосовно порядку денного роботи Тристоронньої контактної групи та ініціатив України на цьому майданчику.

Зазначається, що під час розмови сторони також порушили питання ухвалення закону щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України, проведення конкурсу з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та перебігу судової реформи, щодо якої був відзначений значний прогрес.

Єрмак запевнив, що президент Володимир Зеленський зацікавлений у доведенні цих процесів до результату, якого очікує українське суспільство та іноземні партнери України.

Нагадаємо, 5 листопада президент Володимир Зеленський підписав закон про олігархів (проєкт №5599). Закон набуде чинності через шість місяців після офіційної публікації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua