• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

ЄС і США розчаровані зривом обрання керівника САП

Європейський Союз і США розчаровані зривом засідання комісії з відбору керівника САП і закликають її без зволікання відновити роботу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Посольства США в Україні, передає "ДС".

"ЄС та США дуже розчаровані незрозумілими та невиправданими затримками в обранні керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вирішального органу у боротьбі з корупцією на високому рівні.

Ми закликаємо відбіркову комісію відновити роботу без подальших затримок. Зупинка процесу відбору підриває роботу антикорупційних органів, створених Україною та її міжнародними партнерами", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 жовтня зранку через відсутність кворуму було зірване засідання комісії, яка має обрати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Прозоре та відповідне до критеріїв обрання нового очільника САП є одним з критеріїв за так званим механізмом призупинення безвізу з боку Євросоюзу. Посольства ЄС і США в Україні прямо заявляли, що від прозорості обрання нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури залежатиме подальша підтримка України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua