• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"ЄС" оголосила бойкот каналу Коломойського-Медведчука через медіакілерство на замовлення ОПУ

Фракція "Європейська Солідарність" оголосила бойкот телеканалу "1+1" через маніпуляції, сексизм, поширення проросійських меседжів та медіакілерство

Реклама на dsnews.ua

Про це народні депутати заявили під час брифінгу у Верховній Раді, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу "ЄС".

Народні депутати висловили підтримку співголові фракції «Європейська Солідарність» Ірині Геращенко після останнього ефіру програми «Право на владу».  

«Ганебне дійство, що відбулося минулого четверга на каналі Зеленського, Медведчука і Коломойського 1+1 «Право на владу» – це була замовна інформаційна атака на команду п’ятого президента України Петра Порошенка. Вона носила відверто проросійський характер, адже повторювала кремлівську пропаганду», – наголосила народна депутатка Марія Іонова.

«Аргументи і факти наступні – якраз команда Порошенка звільнила 3240 заручників, якраз команда Порошенка звільнила 70% території окупованого Донбасу. І це інформаційне кіллерство якраз відбувається проти команди Порошенка», – додала вона.

Політик також зазначила, що Ірина Геращенко зазнала атаки не тільки як професіонал, а й як жінка і мати.

«І це реальне становище в Україні, в якому перебувають жінки-політикині. Такі сексистські висловлювання притаманні команді Зеленського. Ми з вами пам’ятаємо про «18-річну дівчинку» і «бабусю», вже не говорячи про «корабельні сосни» і «піддутих», – нагадала Іонова.

«Шоу на «плюсах» вкотре довело, що інформаційне кіллерство і сексизм в українській політиці є нищівним і нещадним, і він може бути подоланий тільки нульовою толерантністю до його проявів з боку журналістської спільноти, політичних партій і громадськості. Для нас висновок однозначний – тотальний бойкот 1+1 до моменту визнання ними власних помилок і публічних вибачень перед Іриною Геращенко. Ми готуємо звернення до відповідних органів», – додала вона.

«Це не можна назвати журналістською роботою, я маю на увазі програму «Право на владу» на телеканалі «1+1». Це був взірець того, як цинічно канал Коломойського і Медведчука вчить українців «патріотизму», бо про патріотизм і Україну там не йшлося. Там навпаки було дуже багато російських наративів, наративів нашого ворога. Там були цитати і відео з російських телеканалів, де російські агенти принижували українських військовополонених. Ці події не будуть без нашої реакції. Ми звертаємося до Служби безпеки України дати їхні висновки з приводу таких трансляцій», – повідомила народна депутатка Вікторія Сюмар і заявила про бойкот телеканалу.

    Реклама на dsnews.ua