• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

"ЄС" вимагає скликати позачергове засідання Ради для створення ТСК щодо "вагнерівців"

"Європейська Солідарність" вимагає скликання позачергового засідання парламенту для створення ТСК щодо "вагнерівців"

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав народний депутат з фракції "Європейська Солідарність", Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський на брифінгу в Верховній Раді, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу політсили.

"Провальна історія зриву спецоперації по затриманню вагнерівських найманців вже більш як півроку бентежить суспільство і викликає низку питань. Два основних – як так трапилося і хто винний. Операція, до якої були залучені декілька спецслужб, країни-партнери, низка державних інституцій, мала всі підстави увійти в підручники проведення відповідних оперативних заходів", – сказав Забродський.

"Але на жаль, з середини минулого року ця історія отримала зовсім інший вимір і перетворилася з історії успіху на історію можливої зради національних інтересів. І більш ніж пів року всі чекають відповіді. На жаль, слідчі органи такі відповіді поки що не надають", – додав депутат.

Забродський наголосив, що "Європейська Солідарність" вимагає створення відповідної ТСК.

"Два дні тому фракція "ЄС" звернулася з відповідним листом до керівництва Верховної Ради, де ініціює скликання позачергового засідання з єдиним питанням порядку денного – розгляду проєкту постанови про утворення ТСК з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих протиправних дій посадових осіб. І на підставі наведеного просить невідкладно забезпечити виготовлення відповідних документів для збирання необхідної кількості підписів народних депутатів", – сказав депутат.

Наразі підписні листи поки що не в залі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua