• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

“ЄС” захоплює владу, “Слуги” опиняться в опозиції”, - експерт розповів про політичну кризу в Київській облраді

Нова більшість у Київській облраді, утворена фракціями "Слуга Народу", "Європейська солідарність" та "За майбутнє", найближчим часом може розвалитися

Реклама на dsnews.ua

Такою думкою поділився політичний експерт, заступник директора Українського інституту політики Кирило Молчанов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Сьогодні біля КОДа відбулась акція – люди звертались до Президента Володимира Зеленського, аби він навів порядок на Київщині. У Київській облраді утворився цікавий союз "жаби з гадюкою" – ЄС та Слуги Народу. Почалось все з переформатування коаліції – поза регламентом представники Слуг, ЄС та За майбутнє зібралися "на чай" та звільнили попереднє керівництво облради. Новою головою Київоблради стала Наталка Гунько (від Слуг Народу), а її заступниками — Ярослав Добрянський (За майбутнє) та Тетяна Семенова (Євросолідарність). Новоутворена коаліція повністю усунула від управління КОР-ом фракції Батьківщина і ОПЗЖ. До речі, справа щодо незаконного "перевороту" влади зараз знаходиться в адміністративному суді", – підкреслив Кирило Молчанов.

За словами політичного експерта, "Київоблрадою де-факто керує не Наталія Гунько, а її чоловік — Анатолій Гунько". Йдеться про народного депутата від "Слуги народу". Водночас експерт наголошує, що новоутворена коаліція у Київській облраді є нестійким союзом.

"Неочікуваним результатом може стати те, що Слуг незабаром взагалі залишать "за бортом". У кулуарах вже активно йдуть розмови, що Москаленко, Бондарєв, Качний і Цагарешвілі таємно проводять переговори щодо чергового переформатування коаліції в КОР, в результаті чого Слуги опиняться в опозиції. Ось так Київщина стане вотчиною Порошенка", – наголосив Кирило Молчанов.

Зазначимо, сьогодні, 10 червня, під Київською облрадою відбулась акція протесту – люди звернулися до Президента України з проханням, аби "Зеленський навів лад на Київщині та в Київській облраді".

    Реклама на dsnews.ua