• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Європейська Солідарність" не дозволить посадити Україну на російські газові схеми, – Герасимов

Реклама на dsnews.ua

Влада Зеленського, злякавшись обурення громадян, вирішила запозичити пропозицію "Європейської Солідарності", повернути пільговий тариф на електроенергію і збільшити субсидії

Про це з трибуни Верховної Ради заявив співголова фракції "ЄС" Артур Герасимов, повідомляє пресслужба політика.

"Коли влада Зеленського необґрунтовано підвищила ціни на газ та забрала у найбідніших пільговий тариф на електроенергію – "Європейська Солідарність" розробила чіткий план допомоги населенню. А вчора з’явилась ця постанова, яка фактично повторює стратегію "Європейської Солідарності" щодо подолання тарифної кризи. В постанові пропонується збільшити субсидії і повернути пільговий тариф на електроенергію", – констатував він.

"Не знаєте, де брати гроші? Ухвалюйте законопроєкт "Європейської Солідарності" 4585 і спрямовуйте додаткові 7 мільярдів гривень з утримання силовиків, кортежів та державних дач Зеленського на субсидії", – закликав Герасимов.

Він також наголосив, що дуже важливо заборонити купівлю російської електрики та газу і нагадав про те, хто і коли підписав кабальні газові контакти, через які Кремль тиснув на Україну.

"Якщо ми вже торкнулися газу – сьогодні з цієї трибуни про тарифи, газ та совість нам вирішила розповісти людина, яка дуже розбирається в газі. "Газова принцеса Лазаренка" (Юлія Тимошенко, — "ДС"), через дії якої держава понесла збитки на мільярди доларів. Доказом цього є перемога України в Стокгольмському арбітражі, коли ми повернули більше 4 мільярдів доларів, які після "хі-хі" з Путіним вона переплатила Кремлю і за які Кремль купував зброю і вбивав наших воїнів", – зазначив Герасимов.

"Сьогодні нас знову хочуть посадити на російську газову голку і на російські газові схеми. "Європейська Солідарність" не дасть цього зробити ані "газові принцесі", а ні її телефонним абонентам", – резюмував співголова фракції.

    Реклама на dsnews.ua