• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Євросолідарність" вимагає терміново скликати Раду для виділення 7 млрд грн на субсидії

Реклама на dsnews.ua

"Європейська солідарність" виступила з вимогою провести позачергове засідання Верховної Ради для виділення додатково 7 млрд грн на субсидії на оплату послуг ЖКГ

Про це заявив співголова парламентської фракції "ЄС" Артур Герасимов після наради з керівництвом парламенту, Кабміну, депутатських фракцій і груп, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу партії.

Він зазначив, що прийняття законопроєкту про внесення відповідних змін до держбюджету, який був ініційований «ЄС», дозволить убезпечити українців від хаотичних рішень влади в питанні тарифів на комунальні послуги.

Герасимов нагадав, що навесні 2020 року влада забрала у людей близько 8,3 млрд грн субсидій в фонд по боротьбі з коронавірусом, за які згодом були побудовані дороги.

«І навіть ті урізані субсидії, які лишились, не виплачуються вчасно. До нас звертаються громадяни, яким досі не нарахували субсидії за листопад-грудень 2020 року», — повідомив Герасимов.

Нардеп звернув особливу увагу на те, що Україна знову почала імпортувати енергоносії з Росії і Білорусі.

«Поки функціонувала формула Роттердам+, та формула, про яку було розказано дуже багато негативної інформації, чомусь цей пільговий тариф на електричну енергію для бабусь існував. Як тільки його відмінили і не стало Роттердам+, то ціни на електроенергію зросли, а уряди Зеленського почали імпортувати електроенергію з Росії та Білорусі», — зазначив політик.

«Головна вимога «Європейської Солідарності» до так званих антикризових рішень влади – за жодних обставин не повертати Україну на «газову голку» Кремля. Давайте не забувати – саме залежність від дешевого російського газу була однією з причин, які привели до Харківських угод, до анексії Криму, до війни на Донбасі», — підкреслив політик.

Нагадаємо, з січня 2021 в Україні підвищилася ціна на газ для населення. Мінімальна ціна буде вище грудневої на 11%, а максимальна — на 20,5%.

З 1 січня 2021 набула чинності постанова Кабінету міністрів про скасування пільгового тарифу для населення на перші 100 кВт.

Також підвищився тариф на доставку газу.

    Реклама на dsnews.ua