• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

"Євросолідарність" висунула колишнього в'язня Кремля Сущенка на довиборах в Раду

Реклама на dsnews.ua

Партія "Європейська солідарність" висунула на довиборах до Верховної Ради в Черкаській області колишнього політв'язня, першого заступника голови Черкаської обласної ради Роман Сущенка

Про це заявив пʼятий президент, лідер "Євросолідарності" Петро Порошенко, передає "ДС".

"Європейська Солідарність" ухвалила рішення висунути Романа Сущенка кандидатом в народні депутати, щойно будуть оголошені довибори на Черкащині… Вважаю, що досвід Романа допоможе нашій парламентській боротьбі з російською «п’ятою колоною». Хочу окремо наголосити, Роман одразу ж влився у нашу команду, і можна точно сказати, що він — наша людина", — сказав він.

Порошенко зазначив, що завдяки Сущенку на місцевих виборах підтримка "Євросолідарності" зросла вдвічі.

"Роман добре знає проблеми Черкаського краю й тому принесе багато користі в парламенті в тому числі і мешканцям області", — додав він.

Як повідомляла "ДС", 2 лютого колишній народний депутат від "Слуги народу" Олександр Скічко почав роботу на посаді голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Тепер мають пройти довибори до Верховної Ради по мажоритарному округу №197 в Черкаській області, по якому Скічко був обраний до парламенту на позачергових виборах в 2019 році.

    Реклама на dsnews.ua