• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Євросоюз буде навчати українських держслужбовців

Сьогодні, 10 лютого, Україна і Євросоюз домовилися почати освітній проект для українських державних службовців "Проект розбудови спроможності Natolin4Capacity"

Реклама на dsnews.ua

На реалізацію проекту Еврокоммія виділяє грант у розмірі 2 450 000 євро для Коледжу Європи, передає "ДС" з посиланням на "Євроінтеграційний портал".

Відповідний лист підписали віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та Комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї.

"Зшивання України з ЄС потребує професійних фахівців. Якщо ми хочемо, аби в Україні діяли такі ж закони, як і в ЄС, то маємо з особливою відповідальністю підходити до навчання наших кадрів. Вихідці Коледжу Європи є провідними державним діячами країн Європейського Союзу, тому запуск подібної освітньої програми в Україні дозволить також і нашим державним службовцям вдосконалити свої знання з європейського права та економіки і, зрештою, підвищити потенціал української державної служби загалом. Це шлях до успішного впровадження Угоди про асоціації − нашої дорожньої карти інтеграції в ЄС", — сказала Ольга Стефанішина.

Проект Natolin4Capacity буде реалізовувати Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції України у співпраці з Національним агентством з питань державної служби, Представництвом ЄС в Україні та коледжем Європи (Натолін).

    Реклама на dsnews.ua