• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Євросоюз і Канада закликали Україну і далі боротися з корупцією

Реклама на dsnews.ua

Європейський Союз і Канада закликали владу України продовжувати реформи, а також боротьбу з корупцією

Про це йдеться в спільній заяві міністра закордонних справ Канади Франсуа-Філіпа Шампаня і Верховного представника ЄС із закордонних справ Жозепа Борреля, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми продовжуємо заохочувати Україну до впровадження широких та інклюзивних реформ. Нам слід залишатися пильними у боротьбі проти корупції та особистісних інтересів в Україні", — йдеться в документі.

Обидва дипломати також нагадали, що дія економічних санкцій ЄС і Канади проти РФ обумовлена "повним впровадженням Росією її зобов’язань відповідно до Мінських угод".

"Канада та ЄС — непохитні у підтримці незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів та засуджують незаконну анексію Кримського півострова, що сталася на порушення міжнародного права", — зазначається в заяві.

Боррель і Шампань також нагадали про ""цінність нашої доброї співпраці, що проявляється у підтримці реформування українського безпекового сектору та канадського внеску до Дорадчої місії ЄС в Україні".

Як повідомляла "ДС", представники МВФ нагадали про важливість нової антикорупційної інфраструктури в Україні, і поки не можуть назвати дату місії для траншу stand by.

    Реклама на dsnews.ua