• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Юрченко уникнув відповідальності за ДТП у Львові: суд виправдав нардепа (ВІДЕО)

Суд не знайшов вини народного депутата Олександра Юрченка, якого виключили зі складу фракції "Слуга народу", в автомобільній аварії, що сталася влітку в центрі Львова. Зокрема, він визнав недійсним тест, який виявив у нардепа наркотичне сп'яніння

Олександр Юрченко
Олександр Юрченко
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить копія постанови Галицького райсуду Львова, яку Юрченко опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

ДТП сталася 8 липня вдень на площі Міцкевича. Юрченко на своєму Ford Mustang виїжджав задом з парковки і врізався у Volkswagen Jetta, який їхав повз. Приїхали патрульні, і депутату зробили тест на наркотичне сп'яніння, який дав позитивний результат.

Але, згідно з рішенням суду, тест проводився з чисельними порушеннями, крім того самого тесту немає в переліку тестів, дозволених для такої перевірки. Тож, результат аналізу суд визнав недійсним, а в матеріалах справи не знайшов жодних доказів вини нардепа.

В решті решт, суд дійшов висновку, що в діях Юрченка немає складу адміністративного правопорушення, і справу закрив.

Сам депутат назвав це рішення справедливістю, за яку "варто боротися".

"Сьогодні я отримав повне рішення суду, в якому зазначається про відсутність в моїх діях ознак адміністративного правопорушення (а саме перебування під станом наркотичного сп‘яніння, керуючи автомобілем)…

На своєму власному прикладі я показав, як недосконало, а інколи нахабно, працює система, і звичайні люди стають її жертвами…

Якщо таке сталося, значить комусь це було вигідно. Але справедливість є і за неї варто боротися", — зазначив Юрченко.

Нардеп також розповів, що патрульні поліцейські намагалися його спровокувати і підставити. У якості доказу він опублікував відеозапис з нагрудної камери одного з правоохоронців. На ньому чітко чутно, як патрульні сперечаються, чи варто затримувати Юрченка. Крім того, вони розмірковують над тим, як було б "ох…єнно" оформити ДТП на народного депутата. Щодо можливих задумів провокації, то цю частину поліцейські проговорюють тихо і нерозбірливо.

Крім того, на записі видно, як Юрченко просить взяти в нього аналіз крові на додачу до тесту сечі, який вже взяли.

Депутат також виклав відео моменту ДТП, на якому видно лише передню частину його "Мустангу". Зіткнення з "Джеттою" лишається за кадром. З цього запису можна зрозуміти, що Юрченко виїжджав зі стоянки повільно і акуратно, але рух позаду був дуже щільний, і можливість зіткнення в таких умовах була високою.

Нагадаємо, результати тесту, які оприлюднив Гео Лерос, підтвердили, що Юрченко вживав наркотики. Сам нардеп заявив, що результати експертизи сфальшовані, а також запевнив, що ніколи не пробував заборонених речовин.

14 липня Нацполіція відкрила два кримінальні провадження проти Юрченка після ДТП у Львові. Той у свою чергу написав заяву на іншого учасника аварії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua