• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Юридичний "треш": Рябошапка назвав підозра Порошенко безпідставним

Реклама на dsnews.ua
Підозра колишньому президенту, народному депутату Петру Порошенку є юридично необґрунтованим і незаконним

Про це заявив колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка в інтерв'ю Олесі Бацман, передає "ДС".

"Кожен юрист, який хотів ознайомитися з цим документом, мав можливість це зробити, прокоментувати і власне зробити свої висновки. Те, що було запропоновано підписати, - це насправді юридичний "треш", який не витримує жодної критики. І очевидно що мій підпис могла бути підставою для кримінального переслідування в мою сторону. Тому що, по-перше, документ був необґрунтованим. І, по-друге, він був незаконним", - сказав Рябошапка.

За його словами, звинувачення п'ятого президента не мало під собою достатніх підстав, оскільки не було доказів.

"І власне юридична кваліфікація була фантастична - у цих діях не можна було звинуватити президента на той час", - додав екс-генпрокурор.

За словами Рябошапки, кожен юрист, який поважає свою підпис та своє ім'я, не мав ніякої можливості підписати такий документ.

У той же час, Рябошапка не виключає, що новий генпрокурор, колишня в. о. голови ДБР Ірина Венедиктова підпише підозра за вказівкою керівництва країни.

"Сьогодні є новий генеральний прокурор, який, можливо є співавтором цього документа, вона вже майже тиждень генеральний прокурор. Вона може прекрасно підписати цей документ... Я думаю, що вона готова підписати все, що завгодно, про що її попросять ті, хто привів її на цю посаду", - переконаний юрист.

Як повідомляла "ДС", раніше колишній перший заступник генпрокурора Віктор Чумак заявив, що звинувачення проти Петра Порошенко "висмоктані з пальця".

    Реклама на dsnews.ua