• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ющенко малював, вислуховуючи спогади Януковича про в'язницю, — Безсмертний

Президент-утікач Віктор Янукович в статусі прем'єр-міністра любив згадувати про два свої тюремні терміни

Ющенко і Янукович
Ющенко і Янукович / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів дипломат, колишній представник України в Тристоронньої контактній групі Роман Безсмертний в інтерв'ю Цензор.НЕТ, передає "ДС".

"Ви просто не уявляєте, наскільки я погано себе почував, розуміючи, що ось переді мною, депутатом Верховної Ради, сидить прем'єр-міністр — і розповідає ось такі речі. Або коли Віктор Андрійович (Ющенко — "ДС") сидить, президент. Я завжди з величезним пієтетом ставився до цієї людини. І тут приходить прем'єр-міністр і починає розповідати: "А ось коли я вдруге сидів..". і погнав. ... Розповідав: "ось, у нас був такий-то на зоні, туди-сюди...", — розповів Безсмертний.

Дипломат заявив, що це був "абсолютно нормальний стан" Януковича.

"Доказова база того, що він може і чого він не може. Великим людям властиво говорити про великі речі. А він настільки був за розміром великий, і дрібний всередині, що впадав в такі спогади. Зрозуміло, що Віктор Андрійович відразу починав малювати будиночок, паркан, мальви", — додав він.

За словами Безсмертного, Янукович також з "насолодою" розповідав як "дніпровську братію чавили".

"Я згадую фрагменти своїх розмов з (колишнім премʼєром Павлом Лазаренком — "ДС") Лазаренком і з Януковичем. 70% цих розмов зводилося до проявів відвертої ненависті Лазаренка до Януковича і Януковича до Лазаренка", — зазначив політик.

Нагадаємо, колишній генпрокурор Юрій Луценко розповів, як 18 років тому зустрічався з Віктором Януковичем в Донецьку. За словами Луценка, він будучи депутатом Соціалістичної партії в 2002 році їздив на акцію "Повстань, Україно!" в Донецьк і пив з "найжорстокішим мафіозі Януковичем" — в той час губернатором Донецької області. За словами Луценка, вони спочатку посварилися, "взяли один одного за грудки", але потім заспокоїлися, почали пити горілку і домовлятися, щоб акція пройшла без провокацій.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua