• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З 23 вересня в України запровадять "жовтий" рівень епідемічної небезпеки

З четверга, 23 вересня, на всій території України буде запроваджено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення ухвалила Державна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформує "ДС".

Засідання Держкомісії відбулося 21 вересня під головуванням премʼєр-міністра Дениса Шмигаля. Він, зокрема, нагадав, що Кабінет міністрів раніше пом'якшив обмежувальні заходи та дозволив працювати закладам господарювання та освіти навіть у "червоній" зоні, "але за певних умов".

"Обмеження "жовтої" та "червоної" зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби. Це той метод, який на сьогодні успішно використовує низка європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і водночас не зупиняти економічну активність країни", — цитує слова прем'єр-міністра Урядовий портал.

За результатами засідання Державна комісія ТЕБ та НС вирішила:

  • встановити з 00 год 00 хвилин 23 вересня 2021 р. "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України;
  • застосувати на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки;
  • головам обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів щодо забезпечення дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Учасники засідання також обговорили питання охоплення населення вакцинацією, зокрема вчителів та працівників закладів освіти.

Нагадаємо, станом на ранок 21 вересня в Україні зафіксовано 5159 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 2894 випадки більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 137 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua