• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"З голівкою не в порядку": Кравчук сказав, що думає про Лукашенка і його фанатів

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко ніколи не був "голубом миру" і нормальні люди його таким не вважають

Реклама на dsnews.ua

Про це Леонід Кравчук заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Так, перший президент вважає, що Україні не потрібно занадто багато уваги приділяти Олександру Лукашенку.

"МЗС і президент висловились, що те, що відбувається в Білорусі, ми не сприймаємо, ми приєдналися в цих оцінках до європейських країн, і чогось особливого висловлювати ще стосовно Лукашенка не потрібно. Я вам скажу чому: занадто багато честі для Лукашенка, щоб ми на нього звертали таку увагу. Він самопроголошений президент, з точки зору світового права ніхто, а робить із себе лідера, диктує якісь умови, дає оцінки всім іншим, а ми будемо вступати з ним в дискусію. Ми вже висловилися, і це наша остаточна позиція", — сказав він.

Кравчук також додав, що прихильники Лукашенка абсолютно невірно сприймають свого політичного кумира.

"Він ніколи не був" голубом" (миру — ред.). Я добре знаю Білорусь, я багато спілкувався з Лукашенком. Він відразу розвернув свій човен до колишнього Радянського Союзу, а потім до Росії. У мене фігура Лукашенка не викликає ніяких сумнівів з точки зору його оцінки. Називають його "голубом миру" люди, які або не знають Лукашенка, або щось інше, у них щось з голівкою не в порядку, вибачте. Весь світ бачить, а хтось засліплений. Цивілізований світ висловив свою точку зору. Стосовно відносин з білоруським народом — вони повинні бути нормальними", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський раніше заявив, що реалізація проекту щодо створення "союзної держави" Росії і Білорусі стане справжньою загрозою для України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua