• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З трибуни Верховної Ради вимагають порушити кримінальну справу проти Ситника

Реклама на dsnews.ua

Правоохоронні органи мають відкрити кримінальне провадження щодо Артема Ситника, який не поспішає полишати посаду голови НАБУ, попри відповідне рішенню Конституційного суду

Про це сьогодні з трибуни Верховної Ради заявив одіозний народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, інформує "ДС".

"Я звертаюся з цього приводу до керівників Державного бюро розслідувань, до керівників Генеральної прокуратури про відкриття кримінального провадження щодо привласнення владних повноважень паном Артемом Ситником, а також відкриття кримінального провадження щодо захоплення державної влади фактично", – сказав Дубінський.

Він також закликав президента Володимира Зеленського відреагувати на дії Ситника. "Звертаюся і до президента, до якого я вчора записав відкритий виступ щодо негайної реакції на такі дії з боку Ситника. Тому що неможливо не виконувати рішення Конституційного суду у правовій державі", – наголосив нардеп.  

Дубінський заявив, що відтоді, як Конституційний суд ухвалив рішення про визнання неконституційним указу про призначення Ситника директором НАБУ, будь-які вироки, будь-які процесуальні документи, підписані ним, будуть оскаржені у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ).

Як писала "ДС", 28 серпня КСУ опублікував рішення про неконституційність призначення Ситника директором НАБУ. Своєю чергою у Нацбюро заявили, що "факт визнання неконституційним указу президента про призначення на посаду не припиняє повноважень" Ситника і не означає його звільнення.

    Реклама на dsnews.ua