• USD 28.4
  • EUR 32.2
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

За $10 000 з 2035 року: Гетьманцев розповів, що гроші за "економічним паспортом" дадуть дітям, народженим з 2019 року

Діти, які народилися починаючи з 2019 року, матимуть документ, згідно з яким отримуватимуть гроші від рентних платежів. На момент досягнення 16 років у них буде по десять тисяч доларів

Данило Гетьманцев
Данило Гетьманцев / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це глава фінансового комітету Верховної Ради, нардеп Данило Гетьманцев сказав у кулуарах парламенту, у середу, 1 грудня, передає "ДС" із посиланням на Страну.

За його словами, програма передбачає створення спеціальних рахунків у Фонді майбутніх поколінь, які щомісяця поповнюватимуть. Після досягнення 18 років українці зможуть використати ці гроші.

"У нас народжується близько 300 тисяч дітей на рік. Є певні відрахування від ренти. Я не виключаю, що відрахування будуть не лише від ренти, а й від інших платежів. Наприклад, від приватизації, імпортного ПДВ. Поки що ми говоримо лише про ренту", — сказав Гетьманцев.

За його словами, рента розподіляється між дітьми, які народилися і мають економічний паспорт українця.

"Якщо ця сума менша за встановлену законопроєктом, то різниця дотується за рахунок держави Ми розраховуємо на те, що після досягнення повноліття дитина повинна мати близько 10 тисяч доларів в еквіваленті. гривні з урахуванням інфляції", — сказав нардеп, не виключивши, що таку можливість нададуть дітям, народженим із 2019 року", — зазначив депутат.

"Тобто перші діти отримають (або не отримають) гроші у своє розпорядження не раніше 2035 року. Коли Зеленського при владі вже точно не буде і відповідатиме за виконання цієї обіцянки вже не буде кому", — коментує ініціативу Зеленського Telegram-канал "Політика країни".

Нагадаємо, виступаючи у Верховній Раді 1 грудня, президент України Володимир Зеленський анонсував подання законопроекту про "паспорт українця", який передбачає нарахування коштів дітям громадян країни з податків на використання природних надр держави.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua