• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

За 153 "мінімалки": велелюбна "слуга" Криворучкіна прийшла в Раду з елітним годинником Hublot (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Нардеп від "Слуги народу" Олена Кріворучкіна прийшла на засідання Верховної Ради з елітним годинником Hublot вартістю 27 тисяч доларів

Відповідну фотографію із залу парламенту опублікувало видання Апостроф, передає "ДС".

Кріворучкіна є прихильницею елітних швейцарських годинників, її вже помічали з іншими не менш цінними екземплярами. Годинник Hublot, який помітили у нардепа, коштує 27 тисяч доларів, що становить 765 тисяч гривень.

Годинники Кріворучкіной
Годинники Кріворучкіной

"В той час, як мінімальна зарплата українців складає 5 тисяч гривень,"слуга" дозволила собі розкішну річ за 153 мінімальні зарплати", — пише видання.

Нагадаємо, у вересні минулого року Олену Кріворучкіну застукали в Раді за романтичним листуванням з "Коханим". Зокрема, Кріворучкіна писала, що хотіла б "займатися любовʼю день і ніч", так як "недоторканність зняли".

Олена Кріворучкіна балотувалася по 32 округу в Кривому Розі. Вона еколог, економіст і активний учасник передвиборчої кампанії президента Зеленського. У 1995 році Олена стала асистентом в Криворізькому економічному інституті і пройшла шлях до доцента Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

    Реклама на dsnews.ua