• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

За добу поліція відкрила п’ять нових проваджень через порушення виборчого процесу

Реклама на dsnews.ua

За останню добу правоохоронці відкрили п’ять кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу, а загалом з 5 вересня у звʼязку з такими порушеннями розпочато вже 26 кримінальних проваджень

Про це йдеться у повідомленні управління комунікації Національної поліції України, передає "ДС".

Так, упродовж доби до поліції надійшло 17 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано у Донецькій – 7, по 3 у Дніпропетровській та Черкаській, 2 – у Київській, по 1 – у Полтавській та Тернопільській областях.

Усього ж із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 242 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом.

53 – у Донецькій області, 31 – у місті Києві, 28 – у Дніпропетровській, по 14 – у Луганській, Сумській та Херсонській, по 12 – у Волинській та Кіровоградській, по 8 — у Полтавській та Чернігівській, по 7 – в Одеській та Київській, 6 – в Івано-Франківській, 5 — у Закарпатській, 4 – у Запорізькій, по 3 – у Житомирській, Львівській, Черкаській та Чернівецькій, по 2 – у Вінницькій, Миколаївській та Хмельницькій та 1 – у Тернопільській областях.

"Упродовж доби до ЄРДР внесено відомості щодо п’яти кримінальних правопорушень. Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 26 кримінальних правопорушень: 15 — пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 11 – пов’язані з виборчим процесом", — повідомили у поліції.

Також складено 4 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Нагадаємо, у суботу, 5 вересня, в Україні почалися основні заходи Центральної виборчої комісії з підготовки до голосування 25 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua