• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

За два місяці допущено 46 нових українських розробок зброї для ЗСУ

В січні-лютому цього року кодифіковано та допущено до експлуатації в ЗСУ вже 46 зразків озброєння і військової техніки української розробки та виробництва

defence-ua.com
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник Міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, передає "ДС" з посиланням на Міністерство оборони України.

"Це значно більше, ніж у січні-лютому минулого року", – наголосив він.

"Наша "оборонка" вже дає більший результат. Почалося виробництво нових зразків озброєння — САУ "Богдана", систем РЕБ, безпілотників, стрілецької зброї, тощо. Ми робимо все можливе, щоб з часом Україна була максимально самодостатньою у забезпеченні Сил оборони необхідною зброєю. При цьому наголошую, що на етапі прискорення розвитку вітчизняної "оборонки" підтримка наших партнерів, фінансові та технологічні інвестиції є надважливими. Нам важливо створювати спільні виробництва зброї, укладати довгострокові контракти у форматі міжнародних консорціумів", — сказав заступник міністра.

Кодифікація, тобто допуск зразка озброєння та військової техніки виробництва України до експлуатації з присвоєнням йому номенклатурного номера НATO, дозволяє закуповувати його за кошти з державного бюджету у виробників для підрозділів Сил оборони України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua