• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"За майбутнє" вимагає від влади боротися з безробіттям і підтримати бізнес

Уряд не виконав свою обіцянку про створення 500 тисяч робочих місць для українців, які втратили роботу через пандемію. Доказом тому є рекордний рівень безробіття

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказано в заяві партії "За майбутнє", передає "ДС".

У політсилі звернули увагу, що роботу втратили близько 2 мільйонів українців. І однією з причин цього є провальна політика влади у сфері підтримки підприємців. Ігнорування Кабміном потреб бізнесу призвело до скорочення виробництв і звільнення співробітників.

"За останні 15 місяців бізнес втратив до 400 млрд грн. Чи могли допомогти уникнути таких шалених збитків сміхотворні 8 тисяч, які видавала ФОПам держава? Це повна протилежність ставленню уряду країн ЄС до бізнесу. Там підприємцям надали таку підтримку, за якої вони змогли зберегти робочі місця. До прикладу, на сьогодні в Польщі 3,5% безробітних, а в Україні — 10,5%", — відзначають в партії.

У політсилі звернули увагу, що ситуація з безробіттям восени погіршиться через зростання комунальних тарифів та цін на продукти. У звʼязку з цим партія "За майбутнє" вимагає від уряду терміново відреагувати.

"Необхідно запустити нову стратегію подолання безробіття і запровадити економічні стимули для бізнесу. Насамперед, це зниження податків, доступні та дешеві кредити, локалізація виробництва, пріоритетний доступ українських виробників до держзамовлення. Усе це сприятиме створенню нових робочих місць", — зазначають в партії.

    Реклама на dsnews.ua