• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

За ніч передумали: Кравчук заявив, що інспекцію під Шумами перенесли через нові вимоги бойовиків

Реклама на dsnews.ua

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що інспекцію під Шумами перенесли через позицію представників "ДНР"

Про це він сказав у коментарі Telegram-каналу PavlovskyNews, передає "ДС".

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що у представників «ДНР» з'явилися додаткові вимоги в проведенні спільної інспекції. Вчора була домовленість провести інспекцію в Шумах, а сьогодні в число населених пунктів додалися ще кілька.

Кравчук також заявив, що бойовики хочуть зробити з цього якесь «шоу». І додав, що українська сторона вже направила лист спецпредставникові ОБСЄ в ТКГ Хайді Ґрау з проханням провести додаткові консультації.

Як повідомляла "ДС", під час засідання ТКГ 9 вересня була досягнута домовленість про інспекції позицій ЗСУ поблизу населеного пункту Шуми Донецької області. Спочатку представники терористів "ДНР" підтвердили цю інформацію, а потім в Офісі президента заявили, що інспекцію позицій ВСУ буде здійснювати ОБСЄ в присутності "представників сторін". Позиція Банкової викликала хвилю громадського обурення.

Пізніше стало відомо, що інспекцію скасовано.

    Реклама на dsnews.ua