• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

За програмою Зеленського "Велике будівництво" Суми та Київ нарешті з’єднають якісною дорогою

На трасі Н-07 Київ – Суми – Юнаківка на ділянках у селах Вакулки та Кушніри Роменського району (км 232+260 – км 244+000) здійснюється капітальний ремонт

Реклама на dsnews.ua

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома, завдяки програмі Володимира Зеленського "Велике будівництво", Сумщина буде з’єднана зі столицею новозбудованою дорогою. 

За інформацією Служби автомобільних доріг у Сумській області, на ділянці км 232+260 – км 244+000 вже завершено роботи з перевлаштування водопропускних залізобетонних труб на металеві гофровані труби. Також виконуються роботи з розширення земляного полотна, фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування посиленої основи зі щебеневого матеріалу тощо.

Хома нагадав, що минулого року в рамках програми "Велике будівництво" було відновлено 72 км автомобільної дороги Н-07.

"Сьогодні ремонтні роботи продовжуються, адже загальна протяжність цієї автомобільної дороги в межах Сумської області становить 171 км", — відзначив голова ОДА.

Нагадаємо, заступник керівника Офісу Президента та координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко раніше зазначив, що ремонт доріг місцевого значення – один із пріоритетів на 2021 рік, і цього року буде відремонтовано 2000 км.

    Реклама на dsnews.ua