• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"За себе не соромно": "слуга" пояснив перегляд відео з голою дівчиною

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від "Слуги народу" Євген Петруняк, який під час пленарного засідання парламенту розглядав фото голої жінки в своєму телефоні, сказав, що він відчуває "іспанський сором"

Петруняк зазначив, що йому соромно, в тому числі і за журналіста, передає "ДС" з посиланням на "Страну.ua".

"Подвійний сором — відчуття у мене зараз. По-перше, мені соромно за товариша, який надіслав мені це фото. По-друге, іспанський сором. Мені соромно за журналіста, який змонтував цей кадр і виставив як перегляд мною еротичного фото. Я нічого не переглядав, це видно в відео. Якщо подивитися відеозапис цього моменту, то відразу видно, що я відкрив повідомлення товариша, побачив фото і відразу свайпнув вправо, вимкнув", — пояснив він.

Нардеп підкреслив, що не бачить жодної сенсації.

"Немає жодної сенсації. Для чого робити з цього сенсацію і кому це вигідно, не можу коментувати. Це непорядно з боку журналіста", — заявив Петруняк.

Як повідомляла "ДС", на пленарному засіданні Верховної Ради 3 грудня о мережі з'явилося фото нардепа від "Слуги народу" Євгенія Петруняка, на якому він розглядає знімок голої жінки під час засідання. У момент перегляду нардеп і екран його смартфона потрапили в трансляцію телеканалу "Рада".

    Реклама на dsnews.ua