• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

За темою війни між Україною та Росією не стежать лише 7% українців, – опитування

93% українців так чи інакше стежать за темою конфлікту України та Росії. 7% дана тема нецікава

Війна на Донбасі
Війна на Донбасі / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані експрес-опитування «Оцінка останніх новин та подій. Ставлення українського суспільства до ескалації конфлікту на Донбасі», проведеного «Нью Імідж Маркетинг Груп», передає "ДС".

Зазначається, що тема конфлікту України і Росії залишається актуальною для більшості респондентів: 6% опитаних заявили, що практично «не вилазять» з новин на цю тему, 36% — відстежують дані новини декілька разів на день та 33% — один раз на день.

Як і очікували соціологи, чоловіки більше зацікавлені у даній тематиці та частіше за жінок стежать за новинами на цю тему.

Також, вказано у дослідженні, з підвищенням віку респондентів зростає кількість тих, хто стежить за новинами на тему конфлікту України і Росії один раз на день та більше.

Не стежать за ситуацією зовсім 7% опитаних.

Опитування проводилося на всій території України, крім тимчасово непідконтрольних територій частини Донецької та Луганської області, окупованої АР Крим

Обсяг вибірки склав 1148 респондентів

Опитування проводилося з 18 по 19 квітня.

Методологія дослідження — онлайн-опитування по інтерактивній структурованій анкеті, посилання на яку відправлялося потенційним респондентам з бази даних.

Нагадаємо, протягом останньої доби, 20 квітня, бойовики терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР", які входять до складу російських збройних формувань, девʼять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua