• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Затримання 17 українців в Афінах: консули намагаються заблокувати депортацію

Реклама на dsnews.ua
Українські дипломати в Афінах (Греція) роблять все можливе, щоб грецька влада не депортували 17 українців, яким був заборонений в'їзд в Грецію і зараз вони затримані

Про це йдеться у повідомленні Посольства України в Греції, передає "ДС".

"Консули України співпрацюють з відповідними державними структурами Греції для того, щоб до не пропущеним громадянам України, які віднесені до категорії "небажані", не застосовувалася процедура "депортації", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що після затримання черговий консул негайно встановив прямий контакт з українцями (перша комунікація відбувалася з 00.30 - до 01.30 5 липня). Відразу розпочалася робота з представниками поліції аеропорту по забезпеченню умов перебування наших громадян. Співробітник Посольства вранці 5 липня прибув у поліцейський відділок і доставила питну воду та засоби особистої гігієни громадянам України.
Завдяки проведеній роботі з поліцією українцям було дозволено додатково купувати напої і їжу на території поліцейської дільниці аеропорту.

"З партнерами компаній і Wizzair Rayanair підтверджено забезпечення пасажирів харчуванням. Повернення наших громадян додому можливо першими зворотними рейсами Афіни - Київ: Wizzair - 07.07 о 21.55, Ryanair - 06.07 (щодо точного часу рейсу очікується підтвердження)", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", 4 липня 17 громадян України були затримані в аеропорту Афін із-за заборони на в'їзд до ЄС, серед затриманих є двоє дітей.

    Реклама на dsnews.ua