• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Задниця Тищенка і до чого тут Верещук

Колю Тищенка остаточно злили як кандидата в мери Києва. Для того щоб виправдати те, що його спустили в унітаз, він вирішив показати свою задницю. Ось такий нехитрий анально-велюрний піар

Микола Тищенко і його зад
Микола Тищенко і його зад
Реклама на dsnews.ua

У партії Зеленського вирішили (точніше, у групі Єрмака і безпосередньо за порадою Подоляка), що кращим кандидатом у мери буде Ірина Верещук. Власне, її заява про те, що Порошенко нібито вітав Путіна з днем Росії, була прелюдією до початку її мерської кампанії. Це якраз у стилі Подоляка - вигадати якусь гівнобульбашку і потім запулити її в інформпростір.

Говорити про Верещук багато неможливо – вона класичний скандальний громадський діяч, який ловить кон'юнктуру і тримає ніс за вітром (грішми).

Але не можу утриматися від аналогій з Януковичем, який вирішив мером Києва поставити колишнього міського голову маленького містечка Комсомольськ (Горішні Плавні). Але Попов хоч побув рік міністром регіональної політики і принаймні якось уявляв собі, що таке інфраструктура. Найбільше досягнення Верещук – мер крихітного міста Рава-Руська, де всі капітали зароблені переважно митниками і контрабандистами. Для розуміння політичних смаків Верещук важливо додати, що йшла вона від партії "Сильна Україна" Сергія Тігіпко.

Що вона може сказати про розвиток Києва? Нічого. А тому можна навіть не сумніватися – її завдання критикувати Порошенка. І саме на цьому буде побудована вся кампанія Верещук-Зеленського в столиці.

І тут є своя логіка. У Кличка, який поки не має альтернативи як мер, не буде своєї монобільшості. І тому в нього буде вибір: або робити більшість із Зеленським, або з "Європейською солідарністю". І це насправді - цивілізаційний вибір.

Якщо дуже спростити, то можна поставити просте питання і собі, і Віталію Кличку: ти підтримуєш задницю Колі Тищенка?

    Реклама на dsnews.ua