• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Заява Фокіна про Донбас є не офіційною позицією, а його особистою думкою, — Кулеба

Реклама на dsnews.ua

Резонансні заяви заступника глави української делегації в ТКГ, першого прем'єр-міністра незалежної України Вітольда Фокіна про врегулювання ситуації на Донбасі відповідають виключно його поглядам.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в Twitter, підкресливши, що він їх не поділяє, передає "ДС".

"МЗС готує проекти технічного завдання на кожен раунд консультацій ТКГ і робочих підгруп — для глави делегації та чотирьох представників підгруп. Резонансні слова Фокіна відповідають виключно поглядам самого Фокіна. Я їх не розділяю", — написав міністр.

Кулеба додав, що міжнародні партнери України не зверталися до МЗС з проханням пояснити позицію України після заяв Фокіна.

"Ні, партнери з цим питанням не зверталися", — додав він.

Нагадаємо, перший заступник глави української делегації в ТКГ Вітольд Фокін дав інтерв'ю проросійським пропагандистам, в якому заявив, що особливий статус слід надати не тільки окупуваним районам Донбасу, але і загалом Донецькій та Луганській областям, а також необхідно оголосити "загальну амністію" і провести вибори на окупованих територіях. Він також вважає, що "і з того боку, і з іншого боку було скоєно багато злочинів".

Пізніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що не має жодного відношення до призначення в ТКГ Вітольда Фокіна і що його все ж можуть вигнати звідти за скандальні висловлювання.

    Реклама на dsnews.ua