• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Захарченко відреагував на слова Путіна про миротворців ООН на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що пропозицію президента РФ Володимира Путіна розглянути в Радбезі ООН розміщення миротворців на лінії розмежування на Донбасі необхідно обговорювати

Захарченко сказав, що заради врегулювання конфлікту, "ДНР" готова не тільки розглядати будь-які ініціативи, але і висувати власні, передає "ДС" з посиланням на сепаратистський ресурс бойовиків.

"Пропозиція президента Росії в Радбезі ООН розглянути питання про введення миротворців ООН на Донбас необхідно обговорювати", - сказав терорист.

Він підкреслив, що говорити про миротворців на Донбасі можна тільки після виконання українською стороною частини Мінських угод, яка стосується безпеки: зокрема, це дотримання режиму припинення вогню і відведення важкого озброєння.

"Тільки після цього можна говорити про миротворців як охоронців спостерігачів ОБСЄ предметно", - зазначив Захарченко.

"У кожному разі, ми готові обговорювати зазначену ініціативу і наполягаємо, що без схвалення з боку "ДНР" і "ЛНР" ніякі зміни у форматі врегулювання неможливі", - сказав Захарченко.

Як повідомляла "ДС", Путін 5 вересня заявив, що Росія внесе в раду Безпеки ООН резолюцію про розміщення миротворців ООН на лінії розмежування на Донбасі для забезпечення безпеки працівників ОБСЄ.

    Реклама на dsnews.ua