• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Закон про покращення роботи ЦНАПів отримав підпис Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» № 943-ІХ, який Верховна Рада ухвалила третього листопада 2020 року

Закон спрямований на оптимізацію мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), удосконалення доступу до адміністративних послуг в електронній формі та розвʼязання проблем у сфері надання таких послуг, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу голови держави.

"Документом запроваджується моніторинг якості надання адміністративних послуг. Такий моніторинг включає збір, обробку та аналіз даних з метою вивчення та вжиття заходів щодо підвищення рівня якості надання адмінпослуг. Він здійснюється з урахуванням вимог щодо захисту персональних даних за показниками та в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України", — вказано у повідомленні пресслужби.

Так, закон передбачає, що ЦНАПи можуть мати власні найменування та символіку. Окремо від найменування та символіки центри матимуть право використовувати позначення «Центр Дії».

Також створюється Єдиний державний веб-портал електронних послуг, що дасть змогу збільшити кількість послуг, які надаватимуться онлайн – без обовʼязкового відвідування ЦНАПів.

Закон набирає чинності на наступний день після опублікування.

Нагадаємо, у пʼятницю, 27 листопада, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт президента України про відновлення відповідальності за декларування недостовірної інформації.

    Реклама на dsnews.ua