• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Закритий на карантин "Буковель" відкриють через два тижні

Туристичний гірськолижний комплекс "Буковель", який напередодні закрили через порушення карантинних норм, не працюватиме протягом двох тижнів — до 27 березня 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає "ДС" з посиланням на прес-службу "Буковелю".

Як зазначили в прес-службі, в зазначений період буде обмежено вʼїзд громадянам, що прямують до с. Поляниця (в тому числі до туристичного комплексу "Буковель") з розважальною, спортивною та іншою відпочинковою метою.

"Вимоги та рішення регіональної комісії фактично позбавляють ТК "Буковель" об’єктивної можливості для продовження функціонування та надання туристичних послуг. Зі свого боку адміністрація ТК "Буковель" обіцяє докласти всіх зусиль для забезпечення наших гостей можливостями для отримання придбаних на цей період послуг після 27.03.2021", — повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, вчора, 12 березня, поліція прийшла на гірськолижний курорт "Буковель" з перевіркою.

Ввечері стало відомо, що регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення закрити курорт "Буковель" через порушення норм карантину.

Відзначимо, що на початку січня 2021 року на гірськолижному курорті "Буковель" відпочивав президент України Володимир Зеленський.

Наприкінці лютого Міністерство охорони здоров’я назвало курорт "Буковель" причиною різкого спалаху коронавірусу на Прикарпатті, через що регіон внесли до "червоної зони" карантину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua